מענה לצרכי המטופל

תהליך הגילוי והפיתוח שלנו תמיד מתחיל בחולה. אילו צרכים של החולים לא מקבלים מענה? כיצד אנו יכולים לשפר את אפשרויות הטיפול שלהם? כיצד ניתן לפעול כדי לשפר את התוצאות? כאשר אנו מתחילים עם צרכי החולה, קל לנו למקד את המאמצים שלנו, ולשמור את המטרה לנגד עינינו: לסייע לחולים לשפר את בריאותם ואת חייהם.

focusimg1_03

מאמצי הגילוי והפיתוח שלנו מתמקדים בכמה תחומי טיפול בהם יש לנו ניסיון מוכח ובהם אנו מאמינים שאנחנו יכולים להשפיע אף יותר על המחלה ועל אופן הניהול שלה. תחומים אלו כוללים (HCV)צהבת C, מדעי המוח, מערכת החיסון, אונקולוגיה, מחלות כלייה ובריאות האשה.


טיפול בבעיות בריאות משמעותיות

(HCV)צהבת C

התוכנית האנטי-ויראלית שלנו מתמקדת בפיתוח טיפול (HCV)צהבת C, מחלה שפוגעת ביותר מ-170 מיליון אנשים ברחבי העולם, עם כ-4 מיליון נדבקים חדשים בכל שנה. זיהום HCV עשוי להוביל לסיבוכים ארוכי טווח. מדעני AbbVie פועלים לשנות את שיטות הטיפול הקיימות באמצעות משטר טיפולי חדש, ללא אינטרפרונים, לחולים עם HCV מגנוטיפ 1. יש לנו כמה חומרים לטיפול בשלבים המאוחרים של HCV, לרבות protease, non-nucleoside polymerase וחוסמי NS5A.


מדעי המוח/כאב

אנחנו מבצעים מחקר חדשני על חומרים שמתמקדים בקולטנים ספציפיים במוח. הקולטנים האלה עוזרים לווסת כאב, מצב רוח, זיכרון ותפקודים מוחיים אחרים. יש לנו כמה חומרים בשלבים התחלתיים ומתקדמים של מחקר בבני אדם, לטיפול במצבים כמו סכיזופרניה, כאב כרוני, אלצהיימר, פרקינסון וטרשת נפוצה - כולן מחלות שמיליוני אנשים ברחבי העולם סובלים מהן.


מערכת החיסון

הניסיון המדעי של AbbVie עם טיפול אנטי-TNF ביולוגי משמש בסיס חזק להמשך המחקר שלנו בנושאי מערכת החיסון. AbbVie בוחנת מספר סמנים נוספים, לרבות spondyloarthropathies, hidradenitis suppurativa ו- uveitis - כולם בשלבים המאוחרים של פיתוח. תוכניות התגלית המוקדמת שלנו ממוקדות בבדיקה של טיפולים ממוקדים הניתנים דרך הפה וטיפולים ביולוגיים. המדענים של AbbVie הם חדשנים בתחום תרפיית נוגדנים, ויצרו ופיתחו את נוגדני ה- Dual-Variable Domain antibodies (DVD-Ig), אשר מאפשרים ליצור טיפול ביולוגי משולב ולתקוף בו זמנית מספר מסלולים להתקדמות המחלה.


אונקולוגיה

מחקר האונקולוגיה שלנו מתמקד בגילוי ופיתוח טיפולים ממוקדים שפועלים נגד התהליכים שמאפשרים לסרטן לשרוד. אנחנו בוחנים גישות המתמקדות גם במולקולות קטנות וגם בגדולות, ומאמצי המחקר הפנימיים שלנו מתאזנים עם שיתוף פעולה חיצוני לכל רוחב התעשייה, האקדמיה והממשל. המוצרים שבפיתוח בתחום האונקולגיה כוללים שבע מולקולות חדשות שנמצאות בשלב הניסוי הקליני, אשר נחקרות ביותר מ-15 סוגי סרטן וגידולים שונים, לרבות כמה מסוגי הסרטנים הנפוצים והקשים יותר לטיפול, כגון מיאלומה נפוצה ולוקמיה לימפוציטית כרונית.


מחלות כליה

מעל 50 מיליון חולים בארה"ב ובאירופה סובלים ממחלת כליות כרונית (CKD), הגורמת לאובדן הדרגתי של תפקודי הכליה. ישנה מגמה של עלייה במספר החולים ב-CKD, כתוצאה משיעורים גבוהים יותר של סכרת, משקל יתר ויתר לחץ דם. הפיתוחים העתידיים של AbbVie לטיפול במחלות כליה כוללים טיפולים פוטנציאליים ב-CKD ובפגיעת כליות אקוטית, סיבוך של ניתוח שמשפיע על 1.2 מיליון אנשים בסיכון כל שנה.


בריאות האישה

כיום, AbbVie מתמקדת בפיתוח חומרים לטיפול בדלקת רירית הרחם וגידולים שרירניים (מיומות). כל אחד מהמצבים האלו משפיע על יותר מ-16 מיליון נשים ברחבי העולם. שניהם מצבים שכיחים מאד ועלולים לגרום למספר סימפטומים, לרבות כאב ואי-פוריות. בשל טיפול-חסר במצבים אלו, יש לנו פוטנציאל משמעותי למלא חלל טיפולי זה.

יציאה abbvie.co.il

האתר של המוצר שביקשת מיועד לתושבים של מדינה או מדינות מסויימות, כפי שמצויין באתר. לכן, האתר עשוי להכיל מידע על תרופות ומוצרים אחרים שלא אושרו לשימוש במדינות או אזורים אחרים. אם אתם תושבים של מדינה אחרת מזו שהאתר מיועד אליה, אנא חיזרו ל-AbbVie.com או צרו קשר עם הסניף המקומי של AbbVie, על מנת להשיג את המידע על המוצר שמתאים למדינה שלכם.

אתר AbbVie שביקשת עשוי שלא לעבוד כראוי בגודל המסך שלך.

האם ברצונך להמשיך לאתר מוצר זה?

עזוב abbvie.co.il

האתר של המוצר שביקשת מיועד לתושבים של מדינה או מדינות מסויימות, כפי שמצויין באתר. לכן, האתר עשוי להכיל מידע על תרופות ומוצרים אחרים שלא אושרו לשימוש במדינות או אזורים אחרים. אם אתם תושבים של מדינה אחרת מזו שהאתר מיועד אליה, אנא חיזרו ל-AbbVie.com או צרו קשר עם הסניף המקומי של AbbVie, על מנת להשיג את המידע על המוצר שמתאים למדינה שלכם.

אתר AbbVie שביקשת עשוי להיות בשפה שונה מזו שלך המדינה שלך

אתר AbbVie שביקשת עשוי שלא לעבוד כראוי בגודל המסך שלך.

האם להמשיך לאתר AbbVie זה?