אודות ABBVIE

בינואר 2013 הפכה חטיבת המחקר והפיתוח של חברת Abbott, אשר נוסדה ב-1888, לחברה עצמאית בשם AbbVie. עם ניסיון נרחב מאחוריה, ל-AbbVie היציבות, המשאבים, הניסיון והתשוקה לגלות, לפתח ולהביא לשוק מדע פורץ דרך על מנת לפתור את בעיות הבריאות מהגדולות והמורכבות בעולם. 

 

AbbVie ישראל פועלת כחברה עצמאית החל משנת 2014 ומעסיקה מעל 130 עובדים.

מה אנו עושים?

חברתנו מציעה פתרונות חדשים לטיפול בבעיות הבריאות של ימינו – ממחלות מסכנות חיים ועד מחלות כרוניות. אנו מתמקדים במחלות קשות לריפוי וטיפול, ובכך ממנפים את מומחיותנו במחקר ופיתוח לטובת קידום המדע. 

הדרך: פיתוח פתרונות איכותיים לאתגרי הבריאות מהקשים ביותר בעולם

מחקר וחדשנות הם אבני הדרך של חברתנו. אנו מקדמים מדע פורץ-דרך באמצעות גישה דינמית הדוגלת בשיתופי פעולה. גישה זו מאפשרת לנו למצוא פתרונות טובים יותר לטיפול בתחומים הטיפוליים בהם הוכחנו את מומחיותנו ויש ביכולתנו להשפיע. בין תחומים אלו ניתן למנות אימונולוגיה, אונקולוגיה, נוירולוגיה, וירולוגיה ועוד.

המטופלים במרכז

על מנת להבין את המסע שהחולים עוברים, אנו משתפים פעולה עם עמיתים, אקדמאים, מומחים קליניים, רופאים מהשורה הראשונה, ארגונים ממשלתיים, עמותות וחברות טכנולוגיה בתחום הבריאות. שיתופי פעולה כאלה הינם הדלק המניע אותנו לפתח ולייצר פתרונות חדשניים אשר יובילו לשינוי אמיתי.  

פועלים באחריות

ב-AbbVie התוצאה חשובה לנו כמו גם הדרך המובילה אליה. מעבר לפיתוח תרופות, אנו משקיעים משאבים רבים על מנת לאתר אתגרים שונים במערכות הבריאות בארץ ובעולם ולשפר את שירותי הבריאות הניתנים למטופלים. אנו מחוייבים ל:

● קיימות מערכת הבריאות
חברתנו משקיעה משאבים רבים בהעלאת מודעות וחינוך לבריאות, איבחון נכון - ובזמן, וסיוע למטופלים בדרכים שונות, לרבות בפיתוח תכניות תמיכה, תמיכה בעמותות וכן מעורבת במיזמים שונים להעצמת חולים.

● אחריות ארגונית
אחריות ארגונית היא הבסיס עליו מושתתת פעילות החברה. אנו מחוייבים לטיפוח תרבות אתית, שקופה וכוללת להשגת צמיחה בת-קיימא.

● תרומה לקהילה
חברתנו פועלת ליצור שותפויות ויוזמות עם הקהילות בהן אנו מטפלים וחיים, ולסייע להתמודדות עם האתגרים של אלה הנזקקים לכך.