Skip to main content

מדיניות מדיה חברתית

בתוקף מתאריך: 6 בנובמבר 2018
עדכון אחרון: 2 בינואר 2024

תודה על ביקורכם בערוצי המדיה החברתית של חברת AbbVie בישראל.

אנו מפעילים ערוצים מסוג זה על מנת לשתף סיפורים על אתגרים בריאותיים ברחבי העולם, חדשות, עדכונים ויוזמות מהחברה ועוד. אנו מברכים על ההזדמנות לשמוע מכם בערוץ זה. אם הינכם מעוניינים להגיב לפרסומים או לשאול שאלות, אנא פעלו לפי ההנחיות הבאות אשר נכתבו על מנת לוודא שנוכל לספק עבורכם את חווית הגלישה הטובה ביותר.

חברת AbbVie פועלת בתעשייה מפוקחת ונדרשת לעמוד בהוראות חקיקה מחמירות. אנו לא רשאים לעסוק במדיה חברתית בנושאים רגישים כדוגמת המוצרים שלנו, מוצרים של חברות אחרות או אפשרויות טיפול. הדרך הטובה ביותר לקיים דיונים כאלה היא באופן פרטי ועם איש מקצוע מתחום הרפואה כמו הרופא המטפל שלך, אחות ו/או רוקח.

בשל הוראות החקיקה, הודעות ותגובות בערוצי המדיה החברתית שלנו (לרבות תמונות, קטעי וידאו וקישורים) בעלות מאפיינים מהרשימה הבאה יימחקו מהערוץ:

• שמות המוצרים שלנו או של חברות אחרות
• הצעות או המלצות לייעוץ רפואי/בריאותי
• ביטוי גנאי, לשון הרע, הוצאת דיבה, ביטוי פוגעני, מפלה ו/או משפיל
• ביטוי מזלזל, מאיים, אלים ו/או של התנהגות בלתי חוקית
• מידע אישי כמו שמות אנשים, כתובות דוא"ל, מספרי טלפון, תמונות אישיות או קטעי וידאו
• מכילים מידע קנייני, סודי, רגיש או שאינו ציבורי
• הפרת זכויות יוצרים או קניין רוחני
• מסחריים מטבעם, מתוך כוונה למכור מוצרים ושירותים או לגייס אוהדים ועוקבים לקהילות חברתיות אחרות
• מכילים מידע שקרי, לא מדויק או מטעה
• חוזרים על עצמם ו/או משבשים את התנהלות או ייעוד הקהילה (פרסומת/SPAM)
• מפירים את התנאים או המדיניות של הערוץ

משתמשים שייפרו את הקריטריונים הנ"ל עשויים להחסם מהערוצים שלנו. במקרה זה, המשתמש לא יוכל עוד לעקוב אחר העדכונים שלנו או להגיב עליהם.

חברת AbbVie אינה אחראית ואינה נושאת באחריות לתוכן של צד שלישי כלשהו, לרבות קישורים חיצוניים שיפורסמו בערוץ זה. חשבונות מדיה חברתית ופרסומים שערוץ זה יעקוב ו/או יבצע פעולת "לייק" לגביהם אינם מהווים אינדיקציה לחסות ו/או המלצה של חברת AbbVie על חשבונות אלה או על התוכן שהם מייצרים. אין זה גם סימן לכך שהחברה נמצאת בקשר עסקי עם יוצרי התוכן.

התכנים ו/או הפרסומים בערוץ זה אינם מהווים הצעה ו/או הזמנה להשקיע או לסחור במניות החברה. מידע מסוג זה ניתן למצוא בפרסומים של חברת AbbVie העולמית באתר http://www.abbvie.com.

תופעות לוואי / תלונות איכות

אם לדעתכם חוויתם תופעות לוואי ו/או בעיה במוצר בזמן שימוש במוצר של AbbVie, אנא התייעצו מיד עם הרופא, האחות, הרוקח או איש מקצוע רפואי אחר. תוכלו לדווח על תופעת הלוואי או הבעיה במוצר, או להפנות אלינו שאלות בנוגע למוצרי החברה בקישור הבא: http://www.abbvie.co.il/contact-us.html

אנו ממליצים שתמנעו משיתוף מידע ספציפי לגבי בריאותכם האישית בערוצי המדיה החברתית של החברה וברשת בכלל. יחד עם זאת, במידה ובחרתם לשלוח אל החברה הודעה בנוגע לתופעות לוואי ו/או בעיות במוצרינו, ייתכן שנצטרך ליצור איתכם קשר לקבלת מידע נוסף, ובמקרה זה נוכל לבקש את כתובת הדוא"ל שלכם ו/או פרטי נוספים.

שימוש ואחסון מידע מזהה אישי

חברת AbbVie לא תחשוף או תשתף מידע מזהה אישי בערוצי המדיה החברתית שלה, אלא אם כן הושגו לכך ההסכמות המתאימות. אנו לא שומרים או משתמשים באמצעים מזהים של המשתמשים בערוצי המדיה החברתית, בדוא"ל או בכל מידע מזהה אישי אחר.

עם זאת, במקרה של דיווח על תופעת לוואי או בעיה במוצר, נצטרך לאחסן ולהשתמש במידע מזהה אישי בהתאם לחוקים הרלוונטיים. מידע זה חייב להיות מוגש למחלקת Pharmacovigilance (בטיחות) של החברה ולמחלקת אבטחת האיכות ו/או הרשויות הרגולטוריות בהתאם לנדרש מאיתנו בחוק. כמו כן, אנו נדרשים לאחסן את פרטי הזיהוי האישיים שלך למטרות ביקורת

במקרים מסוימים, AbbVie עשויה לבחור להשתמש בספקי שירות של צד שלישי כדי לסייע לנו לנהל את התגובות והפרסומים בערוץ, ופירוש הדבר שגם להם תהיה גישה לכל מידע מזהה אישי שתחלקו איתנו. ספקי שירות של צד שלישי אלה מחויבים בחוזה ועוברים הדרכות מיוחדות על מנת להבטיח הגנה נאותה ואבטחה של פרטי הזיהוי האישיים שלכם.

שימו לב כי גם לחברה המפעילה את רשת המדיה החברתית יש גישה למידע שאתם בוחרים לשתף איתנו. לפרטים נוספים מומלץ לעיין במדיניות הפרטיות של החברה המתאימה.

פייסבוק - https://www.facebook.com/policies
יוטיוב - https://www.youtube.com/yt/about/policies
אינסטגרם - https://help.instagram.com/519522125107875
טיקטוק - https://www.tiktok.com/@abbvie.israel

תודה רבה וגלישה נעימה ובטוחה.